Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 04.12.2016r. - II Niedziela Adwentowa
  1. Trwa święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 16.30 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami. W biurze parafialnym nabyć można świece Caritas – małe w cenie 10 zł i duże w cenie 20 zł. oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.

2. Dzisiaj spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, za tydzień w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.

3. Dzisiaj tradycyjne mikołajki – festyn mikołajkowy od 14.00, a na godz. 17.00 zapraszamy dzieci które nie ukończyły 8 lat z całej naszej parafii na spotkanie ze św. Mikołajem.

4. We czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – msze święte o godz. 10.00, 16.30 i o 18.00 w czasie tej mszy świętej poświęcimy medaliki dzieci pierwszokomunijnych – odpust obchodzi parafia w Ostrowie.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła”.

• I-sza: Damian Mieczysław Okrój i Ewelina Halina Miler z par. Starzyno
    • III-cia: Krystian Krzysztof Zawal paraf. NMP Królowej Polski Wejherowo i Patrycja Maria Ellwardt z par. Starzyno.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła paniom Renacie Klebba, Łucji Bulczak, Joannie Drzeżdżon i Monice Wegner, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy państwa Albertin, Chmiel i panią Szamplińską z Kłanina.

8. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnch a w przyszłą niedzielę po mszy o 12.00 dla,  kandydatów do sakramentu bierzmowania.

9. Bóg zapłać 107 rodzinom za ofiary na rzecz nagłośnienia zewnętrznego. Bóg zpałć tym którzy włączyli się w organizację wyjazdu ministrantów i lektorów do Aquaparku. Bóg zapłać za ofiary na rzecz chrześcijan w Iraku w kwocie 419,78.