Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 27.11.2016r. - I Niedziela Adwentowa
  1. Rozpoczynamy święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 16.30 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami. W biurze parafialnym nabyć można świece Caritas – małe w cenie 10 zł i duże w cenie 20 zł. oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.

2. W tym tygodniu dni eucharystyczne – pierwszy czwartek (godzina święta adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.00) – odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi w Werblini, Starzyńskim Dworze, Radoszewie i Parszkowie, piątek – odwiedzimy chorych w Starzynie, Kłaninie, Połchówku i Sulicicach, spowiedź święta w Werblini od godz. 16.00, a w Starzynie od godz. 17.00.

3. Za tydzień w niedzielę 4 grudnia tradycyjne mikołajki – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 2 grudnia.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła”.

• II-ga: Krystian Krzysztof Zawal paraf. NMP Królowej Polski Wejherowo i Patrycja Maria Ellwardt z paraf. Starzyno.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych   i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom państwa Słupczewskim, Bulczak i Marszałek ze Starzyna, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy panie Renatę Klebba, Łucję Bulczak, Joannę Drzeżdżon i Monikę Wegner.

7. W tym tygodniu z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Danutę Koss, lat 61, ze Sulicic.