Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla - 20.11.2016 r.
  1. Kończymy dzisiaj rok kościelny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 suma odpustowa ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.
  3. We wtorek o godz. 16.00 wyjazd ministrantów i lektorów do Aquaparku w Redzie.
  4. W niedzielę 4 grudnia tradycyjne mikołajki, organizowane we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie, organizacjami społecznymi i samorządowymi i dobroczyńcami – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 2 grudnia.
  5. Do nabycia jest nowy Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można kolejny numer biuletynu parafialnego „Głos Michała Archanioła” – dzieci prosimy o przynoszenie rysunków w Starzynie do biura parafialnego, a w Werblini do zakrystii – rozstrzygnięcie w przyszłą niedzielę na mszach świętych o godz. 11.00 i 12.00.
    • I-sza: Krystian Krzysztof Zawal z parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie i Patrycja Maria Ellwardt z parafii Starzyno.
  7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła paniom Bożenie Mroch, Zofii Marciniak, Katarzynie Drzeżdżon i Monice Lewickiej, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodziny państwa Słupczewskich, Bulczak i Marszałek ze Starzyna. Dziękujemy za ofiary w dzisiejszą, trzecią niedzielę miesiąca na rzecz prac inwestycyjnych i remontowych.
  8. Pożegnaliśmy śp. Zdzisława Rambiert, lat 47 z Gnieżdżewa. R.I.P.