Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 13.11.2016r.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w piątek włączyli się w modlitwę w intencji Ojczyzny i wywiesili flagi narodowe. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spotkanie Radio Maryja w naszej parafii.

2. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini.

3. 22 listopada wyjazd ministrantów i lektorów do aquaparku w Redzie – zgłoszenia w biurze parafialnym.

4. W niedzielę 4 grudnia tradycyjne mikołajki, organizowane we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie, organizacjami społecznymi i samorządowymi i dobroczyńcami – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 2 grudnia.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła” - ofiary z biuletynu na rzecz funduszu ministranckiego. Prosimy o uregulowanie opłaty za miejsca na cmentarzu parafialnym.

• III-cia: Patryk Bartłomiej Rutha i Agata Urszula Nędza z paraf. Starzyno.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła paniom Monice Rathnau, Maryli Marzejon i Danucie Darul, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy panie Bożenę Mroch, Zofię Marciniak, Katarzynę Drzeżdżon i Monikę Lewicką.

8. Dziękujemy 75 rodzinom za ofiary na rzecz nagłośnienia zewnętrznego w naszej parafii.