Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 16.10.2016r.
  1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia w kwocie 748,80. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się we wczorajszy wyjazd ministrantów i lektorów na ścieżki wspinaczkowe do Jastrzębiej Góry.

2. Trwa październik miesiąc różańcowy nabożeństwa różańcowe w Starzynie o godz. 17.30, w St. Dworze o godz. 17.00, w Werblini o godz. 18.00, a w dni, kiedy jest tam msza święta pół godziny przed jej rozpoczęciem.

3. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny „Głos Michała Archanioła”. U pana Leopolda nabyć można kalendarz liturgiczny na rok 2017 w cenie 5 zł. Również u pana Leopolda otrzymać można kartki na wypominki, które będziemy odmawiać w miesiącu listopadzie. W biurze parafialnym zgałaszać można do końca roku wypominki roczne.

• II-ga: Adam i Anna Rathnau z par. Starzyno.

5. W sobotę 29 października o godz. 4.00 wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Lichenia – prosimy o dokonywanie wpłat w biurze parafialnym. Powrót w tym dniu około godz. 22.00.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy młodzież bierzmowaną. Prosimy, by gałęzie i liście zebrane z cmentarza składać obok pojemnika na śmieci. Dziękujemy za ofiary w dzisiejszą – trzecią niedzielę miesiąca.

7. W niedzielę 6-tego listopada po mszy świętej o godz. 15.00 poświęcimy odnowiony staraniem mieszkańców Starzyńskiego Dworu z panem sołtysem Waldemarem Bradtke krzyż z tablicą naprzeciw pomnika.