Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 18.09.2016r.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o godz. 12.00, której przewodniczył będzie ks. infułat Stanisław Zięba, wraz z Dyrektorem Wydziału Katechetycznego ks. Kanonikiem Tyberiuszem Kroplewskim – prosimy o obecność pocztów sztandarowych Żywego Różańca i asystę procesyjną. O godz. 14.00 w szkole w Werblini ciąg dalszy odpustowego świętowania, organizowany przez KGW Werblinia i Wydział Kultury i Turystyki Gminy Puck.
  2. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętej o godz. 10.00 wystąpi zespół dziecięco młodzieżowy „Upartelce” z Ugoszczy.

3. Zapowiedzi przedślubne.
    • I-sza: Dawid Dietrich z par. Starzyno i Joanna Gaffke z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.
    • II-ga: Aleksander Wyszecki i Aleksandra Krystyna Elwart z par. Starzyno.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów otrzymać można biuletyn parafialny pod nazwą „Głos Michała Archanioła”.

5. W sobotę 1-go października o godz. 8.00 pielgrzymka ministrantów i lektorów do Gdańska Oliwy – zapisy u Wojciecha Zielke i Błażeja Białk.

6. Dwa tygodnie później niż pierwotnie planowaliśmy w sobotę 29 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Lichenia – koszt 120 zł. - zapisy w biurze parafialnym.

7. Dziękujemy 32 rodzinom za ofiary na rzecz nagłośnienia zewnętrznego dla naszej parafii.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy młodzież bierzmowaną. Bóg zapłać za ofiary w trzecią niedzielę miesiąca na rzecz dalszych prac inwestycyjnych i remontowych.