Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 21.08.2016r.
  1. W piątek obchodzimy święto MB Częstochowskiej – msze święte o godz. 10.00. 16.30 i o 18.00.

2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 8.30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas II gimnazjalnych, a po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców przed pierwszą komunią świętą.

• II-ga: Damian Rathenow z par. Starzyno i Celina Wierczyńska z par. Krokowa.
    • III-cia: Waldemar Krzebietke z par. Mrzezino i Joanna Tarnowska z par. Starzyno.
    • III-cia: Arkadiusz Albecki z par. Krokowa i Sabina Zielke z par. Starzyno.
    • III-cia: Dariusz Potrykus z par. Starzyno i Natalia Darga z par. Łebcz.

4. Do nabycia Gość Niedzielny.

5. Dnia 27 sierpnia 2016r (sobota) na placu przy ul. Długiej w Starzynie od godz. 15.00 Sołtys Starzyna, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie „Kępa Starzyńska” organizują festyn dla dzieci na zakończenie wakacji. W programie: konkursy, upominki, kiełbasa z grilla, dmuchańce i inne atrakcje - serdecznie zapraszamy.

6. Główne uroczystości odpustowe wraz z pielgrzymką w Swarzewie odbędą się w dniach 3 - 4 września, a odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła w niedzielę 25 września.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Klebba z Radoszewa i Szeiba z Kłanina, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodzinę państwa Pulczyńskich z Połchówka.