Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę - 24.07.2016r.
  1. Trwają w naszej Ojczyźnie Światowe Dni Młodzieży – polecajmy tę intencję w naszych modlitwach.

2. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy swoim sercem i pracą zaangażowali się w przyjęcie we czwartek dzieci i młodzież z parafii Chrystusa Króla z Wejherowa. Dziękujemy też wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce rowerowej do Swarzewa i Pieszej Pielgrzymce Kaszubskiej na Jasną Górę.

3. Jutro dzień św. Krzysztofa Patrona kierowców i podróżujących po mszy świętej o godz. 18.00 - poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Kolekta przeznaczona jest na pomoc na środki transportu dla misjonarzy – serdeczne Bóg zapłać.

4. Dnia 30 lipca 2016 r. (sobota) o godz. 15.00, Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Starzyna organizują Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Sołtysa drużyn dwuosobowych. Zapisy u sołtysa. Upominki dla każdego uczestnika turnieju – zapraszamy!

• I-sza: Piotr Muza z par. Starzyno i Paulina Bożena Głuchaczka z par. Mechowo.
    • I-sza: Łukasz Paweł Klank z par. Starzyno i Magdalena Joanna Kozikowska z par. Ostrowo.

6. Do nabycia Gość Niedzielny. U pana Leopolda można nabyć mosiężne tabliczki z modlitwą do św. Krzysztofa w cenie 6 zł.

7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych  i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Tuszer, Adrian i Wicher z ul. Osiedle Leśne ze Starzyna, a na sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodziny państwa Pulczyńskich z Sulicic.