Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną - 24.04.2016r.
  1. Dzisiaj – jak co roku – zbiórka do puszek na Hospicjum Stacjonarne i Domowe św. Ojca Pio w Pucku – serdeczne Bóg zapłać.

2. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą we środę o godz. 15.00 i w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00.

• I-sza:  Andrzej Tadeusz Kraśnicki z par. Strzelno i Paulina Klaudia Hintzke z par. Starzyno
    • II-ga: Mateusz Warras z paraf. Starzyno i Lucyna Damps z paraf. Mechowo.

4. Tradycyjnie po mszach świętych u ministrantów nabyć można biuletyn parafialny oraz tygodnik katolicki - Gość Niedzielny.

5. W dniach 27-28 maja będzie miała miejsce tradycyjna piesza pielgrzymka z Gdańska do Sanktuarium św. Doroty w Mątowach na Żuławach – szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń. 28 maja wieczorem festyn dla Szymona Rutha – z tej racji wizytacja i bierzmowanie naszej młodzieży odbędą się w niedzielę 29 maja.

6. Parafia organizuje kolonie dla dzieci w Karkonoszach w terminie 23 lipca do 2 sierpnia. W programie oprócz gór, Skalne Miasto w Czechach, Gorlitz w Niemczech, wrocławskie afrykarium i wiele innych atrakcji. Więcej informacji w biuletynie. Koszt 1250 zł. Zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

7. Urząd Gminy Puck ogłasza w dniu 26 kwietnia 2016 roku w miejscowości Starzyno zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru lub dzień wcześniej. Nie wystawiamy opon!.

8. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinie państwa Zuchwalskich z ul. Kościelnej i Elwart z ul. Spółdzielców ze Starzyna, a na sobotę prosimy rodziny państwa Iwona i Paweł Lietzau, Joanna i Agata Wegner oraz Anna Elwart z ul. Długiej ze Starzyna.