Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną - 17.04.2016r.
  1. Obchodzimy w tych dniach Jubileusz 1050 lecia Chrztu Polski. Niech w naszych sercach gości wdzięczność za obecność Chrystusa w naszym życiu.

2. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

3. W przyszłą niedzielę – jak co roku – zbiórka do puszek na Hospicjum Stacjonarne i Domowe św. Ojca Pio w Pucku – serdeczne Bóg zapłać.

4. Tradycyjnie po mszach świętych u ministrantów nabyć można biuletyn parafialny oraz tygodnik katolicki - Gość Niedzielny.

5. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą we środę o godz. 15.00, w sobotę o godz. 9.00 i w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00.

6. Dzisiaj o godz. 15.00 w Leśniewie rozpoczyna się kurs przedmałżeński dla narzeczonych.

• I-sza: Mateusz Warras z paraf. Starzyno i Lucyna Damps z paraf. Mechowo.

8. Parafia organizuje kolonie dla dzieci w Karkonoszach w terminie 23 lipca do 2 sierpnia. W programie oprócz gór, Skalne Miasto w Czechach, Gorlitz w Niemczech, wrocławskie afrykarium i wiele innych atrakcji. Więcej informacji w biuletynie. Koszt 1250 zł. Zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

9. Urząd Gminy Puck ogłasza w dniu 26 kwietnia 2016 roku w miejscowości Starzyno zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru lub dzień wcześniej. NIE WYSTAWIAMY OPON!

10. Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Starzyna, Dyrekcja Zespołu Szkół oraz Parafia Starzyno organizują I Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Starzyna w dniu 23 kwietnia 2016 roku (sobota) o godz. 15.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Starzynie. Kategoria dziewczęta, chłopcy, kobiety i mężczyźni.

11. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy rodziny państwa Zuchwalskich z ul. Kościelnej i państwa Elwart z ul. Spółdzielców ze Starzyna.