Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego - 03.04.2016r.
  1. W dzisiejszą niedzielę, w uroczystość Miłosierdzia Bożego po mszach świętych w całej archidiecezji gdańskiej zbiórka do puszki u pana Leopolda przy głównym wyjściu na rzecz Caritas Archidiecezji Gdańskiej – serdeczne Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – Godzina Święta adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 17.00 – 18.00.

3. Tradycyjnie po mszach świętych u ministrantów nabyć można biuletyn parafialny oraz tygodnik katolicki - Gość Niedzielny.

4. Spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą we środę o godz. 15.00 i w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00.

5. Dzisiaj spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze, za tydzień w Kłaninie, w Starzynie i w Werblini.

6. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Zielonki Pasłęckiej w sobotę, 14 maja br. Koszt 90 zł. (obejmuje autokar, ubezpieczenie, obiad i przewodnika). Zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

7. Parafia organizuje kolonie dla dzieci w Karkonoszach w terminie 23 lipca do 2 sierpnia. W programie oprócz gór, Skalne Miasto w Czechach, Gorlitz w Niemczech, wrocławskie afrykarium i wiele innych atrakcji. Więcej informacji w biuletynie. Koszt 1250 zł. Zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

8. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pomięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła paniom Dorocie Kromlickiej, Iwonie Dawidowskiej, Kazimierze Rompa, Janinie Rompa, Annie Rompa i Elżbiecie Fleming, a na sobotę prosimy panie Bernadetę Kromlicką, Małgorzatę Koss, Annę Marzejon, Renatę Cinkel, Katarzynę Muttke i Anitę Wegner.