Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkopostną - 21.02.2016r.
  1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy do remizy OSP Starzyno na spektakl Teatru ze Strzelna w reżyserii Józefa Roszmana pt. „Nasz tata się żeni”.

2. Trwa Wielki Post – trwajmy w wielkopostnych postanowieniach, a szczególnie abstynencji. Drogi krzyżowe w piątki po mszy świętej o godz. 7.00, o 16.00 w Werblini, o 17.30 i 19.00 w Starzynie. Gorzkie Żale w Starzynie o godz. 15.00, a w Werblini przed mszą świętą o godz. 11.00. W biurze parafialnym nabyć można świece – paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

3. Po mszach świętych u ministrantów można nabyć za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny z najważniejszymi informacjami, ogłoszeniami i intencjami mszalnymi.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. W biurze parafialnym do końca miesiąca można zamówić zaproszenia na uroczystość pierwszokomunijną.

•     II-ga: Przemysław Szymon Dettlaff z par. Strzelno i Joanna Julia Byczk z par. Starzyno.
    •     III-cia: Przemysław Mateusz Zych par. Starzyno i Kornelia Anna Roeske z par. Puck.

6. Informujemy, że tegoroczne bierzmowanie będzie miało miejsce w sobotę 28 maja – sakramentu udzieli naszej młodzieży Ks. Biskup Zbigniew Zieliński.

7. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Wilna na „Kaziuki”.

8. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy młodzież bierzmowaną.

9. W tym tygodniu z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Franciszka Szeiba, lat 73 z Sulicic.