Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą - 24.01.2016r.
  1. Trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Dzisiaj o godz. 12.00 dzieci ze szkoły ze Starzyna wystawiają Jasełka Bożonarodzeniowe.

3. Trwa kolęda – plan na najbliższe dni:
    • 25 styczeń – poniedziałek – Starzyno ul. Osiedle Leśne i Krótka (od godz. 14.00), ul. Polna (od godz. 15.00), ul. Kościelna (od godz. 16.00),
    • 26 styczeń – wtorek – Starzyno ul. Długa od kapliczki przy ul. Mechowskiej do Leśniczówki  (od godz. 13.30),
    • 27 styczeń – środa – Starzyno ul. Mechowska, Dominikańska, Brzozowa, Klonowa, Dębowa i Topolowa (od godz. 14.00),
    • 28 styczeń – czwartek – Starzyno ul. Cicha, Bukowa i Spółdzielców (od godz. 15.00),
    • 29 styczeń – piątek – Kolędy dodatkowe (od godz. 15.00),

4. Po mszach świętych u ministrantów można nabyć za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny z najważniejszymi informacjami, ogłoszeniami i intencjami mszalnymi.

5. W sobotę 6 lutego w sali w OSP Werblinia zabawa karnawałowa organizowana przez KGW i OSP Werblinia i parafię starzyńską.  Zapisy u p. Romana Styn i p. Lucyny Roeske.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na zimowy wyjazd dzieci do Karpacza i do Wilna na Kaziuki. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym. W biurze parafialnym i u ks. Adama można odbierać karty zgłoszenia na wyjazd do Karpacza i Wilna – osoby z rezerwowej listy. W przyszłą niedzielę 31 stycznia po mszy o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie w kościele rodziców dzieci wyjeżdżających na zimowsisko do Karpacza.

7. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego chłopców z klas II gimnazjalnych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do uroczystości pierwszej komunii świętej.

9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy młodzież bierzmowaną. Dziękujemy kolejnym rodzinom, które zadeklarowały sprzątanie kościoła – zgłoszenia przyjmujemy do końca miesiąca stycznia.