Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą - 17.01.2016r.
  1. Jutro rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Dzisiaj o godz. 12.00 dzieci ze szkoły z Werblini wystawiają jasełka Bożonarodzeniowe, a w przyszłą niedzielę dzieci ze szkoły ze Starzyna.

3. Trwa kolęda – plan na najbliższe dni:
    • 18 styczeń – poniedziałek – Kłanino – domy po lewej stronie w kierunku na Krokową wraz z blokiem 24 (od godz. 14.00),
    • 19 styczeń – wtorek – Starzyno ul. Żarnowiecka (od godz. 13.00),
    • 20 styczeń – środa – Starzyno ul. Długa od Apteki do kapliczki przy ul. Mechowskiej (od godz. 13.00),
    • 21 styczeń – czwartek – Starzyno ul. Pucka, Ogrodowa, Cegielnia i Głuszewo (od godz. 13.00), ul. Trzy Gracki (od godz. 19.00),
    • 22 styczeń – piątek – Starzyno ul Lipowa i Nowa (od godz. 13.00),
    • 23 styczeń – sobota – Starzyno ul. Nowy Świat od nr najniższych do najwyższych (od godz. 8.30),
    •  24 styczeń – niedziela – Starzyno ul. Słoneczna (od godz. 14.00), ul. Spokojna (od godz. 17.00),

4. Po mszach świętych u ministrantów można nabyć za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny z najważniejszymi informacjami, ogłoszeniami i intencjami mszalnymi.

5. W sobotę 6 lutego w sali w OSP Werblinia zabawa karnawałowa organizowana przez KGW i OSP Werblinia i parafię starzyńską.  Zapisy u p. Romana Styn i p. Lucyny Roeske.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na zimowy wyjazd dzieci do Karpacza w drugim tygodniu ferii. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

7. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Wilna na Kaziuki w terminie 4-7 marca. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym .

8. W biurze parafialnym i u ks. Adama można odbierać karty zgłoszenia na wyjazd do Karpacza i Wilna.

9. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego chłopców z klas III gimnazjalnych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

10. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy młodzież bierzmowaną. Dziękujemy kolejnym rodzinom, które zadeklarowały sprzątanie kościoła – zgłoszenia przyjmujemy do końca miesiąca stycznia.