Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 10.01.2016r.
  1. Dzisiaj w Kościele Niedziela Chrztu Pańskiego – naszą modlitwą otoczmy rodziców, chrzestnych i kapłanów, którzy nam tego sakramentu udzielali.

2. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską – kolędę – plan na najbliższe dni jest następujący:
    • 11 styczeń – poniedziałek – Sulicice Południe (od godz. 13.00) - prosimy o jeden pojazd,
    • 12 styczeń – wtorek – Sulicice Północ i Ameryka (od godz. 14.00) – prosimy o jeden pojazd,
    • 13 styczeń – środa – Sulicice Wioska i Majątek (od godz. 13.00),
    • 14 styczeń – czwartek – Starzyński Dwór ul. Długa i Parkowa (od godz. 13.00),
    • 15 styczeń – piątek – Kłanino – domy po prawej stronie w kierunku na Krokową (od godz. 14.00),
    • 16 styczeń – sobota – Kłanino bloki 19 i 20 (od godz. 8.30), 18, 17 i 16 (od godz. 11.00).
    • Ofiary z kolędy przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań wobec Domu Samotnej Matki w Gdańsku, Funduszu Misyjnego, Kurii Biskupiej, Seminarium Duchownego i polisy ubezpieczenia budynków parafialnych i cmentarza na rok 2016.

3. Po mszach świętych u ministrantów można nabyć za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny z najważniejszymi informacjami, ogłoszeniami i intencjami mszalnymi.

4. Koło Gospodyń Wiejskich w Starzynie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną zaprasza serdecznie na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 23 stycznia od godz. 18.00 w remizie OSP. Zapewniamy świetną zabawę przy muzyce zespołu „Supra”, konkursy a także obiad oraz zakąski. Przebrania mile widziane. Koszt 50 zł od osoby. Zapisy u pani Grażyny Lantowskiej i Joanny Liss do 18 stycznia.

5. W sobotę 6 lutego w sali w OSP Werblinia zabawa karnawałowa organizowana przez KGW i OSP Werblinia i parafię starzyńską.  Zapisy u p. Romana Styn i p. Lucyny Roeske.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na zimowy wyjazd dzieci do Karpacza w drugim tygodniu ferii. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym.

7. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Wilna na Kaziuki w terminie 4-7 marca. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama i w biurze parafialnym .

8. W biurze parafialnym i u ks. Adama można odbierać karty zgłoszenia na wyjazd do Karpacza i Wilna.

9. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego dziewczyn z klas III gimnazjalnych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

10. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży bierzmowanej, a na sobotę prosimy młodzież bierzmowaną. Dziękujemy kolejnym rodzinom, które zadeklarowały sprzątanie kościoła – zgłoszenia przyjmujemy do końca miesiąca stycznia. Dziękujemy panom Andrzejowi Budzisz, Romanowi Styn i Kazimierzowi Zielke za naprawę ogrodzenia przy Kaplicy w Werblini, dziękujemy również paniom Ewie Milewczyk, Zofii Perszon, Joannie Ossowskiej i panom Stanisławowi i Czesławowi Kownatke za budowę żłóbka, ministrantom a szczególnie Grzegorzowi Kunc i Oskarowi Litzau.