Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 22.11.2015 r.
  1. Kończymy dzisiaj rok kościelny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce w lipcu przyszłego roku.
  2. W środę o godz. 15.30 w kaplicy NSPJ spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą z Werblini.
  3. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a po mszy świętej o godz. 12.00 dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  4. Dzisiaj o godz. 11.00 odpust parafialny obchodzi Krokowa ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  5. Spotkanie dla ministrantów w piątek o godz. 17.15 w kościele.
  6. Do banycia nowy numer Gościa Niedzielnego z kalendarzem z Ojcem Świętym Franciszkiem na przyszły rok 2016 w cenie 5 zł.
  7. 6 grudnia (niedziela) odbędą się tradycyjne Mikołajki, organizowane we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie, organizacjami społecznymi i samorządowymi i dobroczyńcami – jak co roku prosimy o przynoszenie na plebanię słodyczy dla naszych najmłodszych do dnia 4 grudnia.
  8. W niedzielę 6 grudnia o godz. 13.15 msza święta i spotkanie opłatkowe Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.
  9. W niedzielę 13 grudnia odbędzie się w naszej parafii promocja Starego testamentu w języku kaszubskim w wersji dla najmłodszych pod redakcją pana Dariusza Majkowskiego.
  10. Po mszach świętych u ministrantów można nabyć za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny z najważniejszymi informacjami, ogłoszeniami i intencjami mszalnymi.
  11. Parafia nasza organizuje zimowisko dla dzieci połączone z nauką jazdy na nartach i snowboardzie w Sudetach, w drugim tygodniu ferii zimowych /21 - 27 lutego 2016r/. Całkowity koszt wyjazdu 870 zł obejmuje: przejazd autokarem, nocleg z pełnym wyżywieniem w Karpaczu, ubezpieczenie, instruktorów, wypożyczenie nart lub deski, stok narciarski, opiekunów, wyjazd do Jeleniej Góry. Więcej informacji w Biuletynie; zapisy u ks. Adama. Liczba miejsc ograniczona.
  12. Zapraszamy na wyjazd do Wilna na Litwie, na KAZIUKI w terminie 4-7 marca 2016 r. Patronem Wilna jest św. Kazimierz i z tej okazji w stolicy Litwy na początku marca organizowany jest wielki festyn na całym Starym Mieście. Koszt wyjazdu 230 zł  oraz 90 euro, obejmuje: autokar, nocleg w hotelu na Starym Mieście blisko Ostrej Bramy, całodzienne zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, spacer po Ponarach i Trokach. Więcej informacji w dzisiejszym biuletynie. Zapisy u ks. Adama.
  13. Bóg zapłać 119 rodzinom za ofiary na rzecz nagłośnienia w Starzynie i w Starzyńskim Dworze.
  14. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Sulicic majątku i wioski, a na sobotę prosimy mieszkańców Sulicic Północy i Południa. Za tydzień podamy ogłoszenia i plany na pierwsze półrocze 2016 roku.