Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą - 23-08-2015r.
  1. Trwa miesiąc sierpień, w którym Kościół zachęca do podejmowania postanowień abstynencji w intencji naszej Ojczyzny.
  2. We środę obchodzimy święto MB Częstochowskiej – msze święte o godz. 10.00. 16.30 i o 18.00.
  3. Za tydzień w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00 w Kłaninie msza święta i dożynki gminy Krokowa i powiatu puckiego – zapraszamy serdecznie do udziału w modlitwie dziękczynnej za dar plonów. Po mszy świętej dalsza część uroczystości z licznymi atrakcjami do godz. 23.00. Dziękujemy KGW z naszych miejscowości za przygotowanie wieńców dożynkowych.
  4. Za dwa tygodnie uroczystości odpustowe Narodzenia NMP w sanktuarium w Swarzewie.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przed uroczystością pierwszej komunii świętej, a po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. W sobotę 29 sierpnia o godz. 15.00 na placu zabaw przy ul. Długiej w Starzynie odbędzie się festyn rekreacyjno sportowy dla wszystkich dzieci do klasy szóstej szkoły podstawowej pod hasłem "Koniec Wakacji" w programie konkursy z nagrodami, dmuchany zamek, kiełbaski z grilla i słodzycze oraz inne atrakcje. Zaprasza pan sołtys Starzyna Henryk Kunc wraz z Radę Sołecką.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny. W biurze parafialnym nabyć można kalendarze rolników w cenie 30 zł.
    • I-sza: Arkadiusz Marek Ceynowa z par. Krokowa i Karolina Marta Dettlaff z par. Starzyno.
    • I-sza: Mateusz Bullmann z par. Starzyno i Anna Kupper z par. Szymbark.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom ul. Nowy Świat strona nieparzysta 5-19 ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Nowy Świat strona nieparzysta 21 - 35 ze Starzyna.