Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą -16-08-2015 r.
  1. Trwa miesiąc sierpień, w którym Kościół zachęca do podejmowania postanowień abstynencji w intencji naszej Ojczyzny.
  2. Za dwa tygodnie w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00 w Kłaninie msza święta i dożynki gminne i powiatowe. Za trzy tygodnie uroczystości odpustowe Narodzenia NMP w sanktuarium w Swarzewie.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Pieszej Pielgrzymce Kaszubskiej na Jasną Górę.
  4. Do nabycia Gość Niedzielny.
    • III-cia: Arkadiusz Patryk Kula z Władysławowa i Małgorzata Renata Lietzau ze Starzyna.
  6. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom ul. Cichej i Bukowej ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Nowy Świat strona nieparzysta 5-19 ze Starzyna. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary w dzisiejszą, trzecią miesiąca na rzecz prac inwestycyjnych i remontowych