Start Ogłoszenia parafialne Ogloszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwyklą - 26-07-2015
  1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy swoim sercem i pracą zaangażowali się w przyjęcie we wtorek dzieci i młodzieży z parafii Chrystusa Króla z Wejherowa. Dziękujemy też wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce rowerowej do Swarzewa.
  2. W sobotę – pierwszy miesiąca – nie będzie Apelu Jasnogórskiego z racji pielgrzymki. Księża odwiedzą chorych z sakramentami świętymi w miesiącu wrześniu.
  3. Dzisiaj Słowo Boże głosi ks. Tadeusz Semmerling – pracujący w Brazylii. Kolekta tego dnia na rzecz misji świętych w Brazyli.
  4. Do nabycia Gość Niedzielny.
    • III-cia: Mariusz Marcin Murzynkowski z Jeldzina i Patrycja Teresa Kownatke ze Starzyna.
    • III-cia: Dawid Michał Bullmann z Świecina i Anna Mudlaff z Werblini.
    • III-cia: Amadeusz Mateusz Temski z Pucka i Monika Teresa Fleming ze Starzyna.
    • II-ga: Kordian Trepczyk ze Starzyńskiego Dworu i Karolina Baran z Odargowa.
    • II-ga: Przemysław Kunc ze Starzyna i Paulina Pętk z Kębłowa.
    • II-ga: Patryk Piotr Wielewicki i Maria Elżbieta Bullmann ze Starzyna.
    • I-sza: Janusz Lewicki z Kłanina i Wiesława Klein ze Świecina.
    • I-sza: Karol Grochowiak ze Sulicic i Weronika Mechlińska z Odargowa.
  6. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom ul. Klonowej i Brzozowej ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Polnej i Spółdzielców ze Starzyna.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Milenkę – nowonarodzone dziecko.