Start Ogłoszenia parafialne Ogloszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą - 28-06-2015r.
  1. We czwartek ks. Arcybiskup Metropolita dokonał zmian personalnych w Archidiecezji Gdańskiej. Ks. Wojciech przechodzi z dniem 1 lipca do parafii MB Bolesnej w Gdyni Orłowie – dziękujemy mu za gorliwą służbę, wiele serca i inicjatyw, wniesionych w naszą wspólnotę parafialną i życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej. Przychodzi ks. Adam Milewski z parafii NMP Królowej Różańca Świętego z Gdańska Przymorza.
  2. Od przyszłej niedzieli wakacyjny układ mszy świętych – dodatkowa msza święta w miesiącach lipcu i sierpniu w St. Dworze o godz. 20.30.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – pierwszy czwartek: Godzina Święta Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00, piątek: pierwszy miesiąca, ks. proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami świętymi – spowiedź święta w Werblini o godz. 16.00, a w Starzynie o godz. 17.00. W sobotę przed południem ks. Adam odwiedzi chorych z sakramentami świętymi, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski.
  4. Dzisiaj o godz. 14.00 w Mechowej msza święta i spotkanie Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę – plakat w gablocie ogłoszeń.
  5. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne. U pana Leopolda nabyć można mosiężne tabliczki z modlitwą do św. Krzysztofa w cenie 5 zł. W biurze parafialnym odebrać można zamówione zdjęcia pierwszokomunijne.
    • I-sza: Dariusz Goyke i Weronika Niewdana z Werblini.
    • I-sza: Łukasz Piotr Michna z Gniewina i Bogumiła Magdalena Bojke z Połchówka.
    • I-sza: Dawid Stanisław Kass z Pucka i Laura Anna Poręba ze Starzyna.
    • I-sza: Błażej Artur Szefka z Leśniewa i Katarzyna Joanna Dawidowska ze Starzyna.
    • I-sza: Michał Paweł Witza i Alicja Zielke ze Starzyna
  8. Jutro o godz. 14.00 w Pucku przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 przy Liceum Ogólnokształcącym o godz. 14.00 w sali gimnastycznej odbędzie się sesja Rady Powiatu Puckiego w sprawie połączenia szpitala puckiego ze szpitalem specjalistycznym w Wejherowie.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Cegielni i Głuszewa ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Żarnowieckiej strona parzysta ze Starzyna. Kolekta z dzisiejszej niedzieli na zakończenie drugiego kwartału na rzecz śmieci z cmentarza.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Bizewskiego, lat 29 z Radoszewa.