Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XII Niedziele Zwykłą - 21-06-2015r.
  1. Dzisiaj gościmy kleryków z Gdańskiego Seminarium Duchownego – księży Macieja i Wojciecha, kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na rzecz seminarium.
  2. Jutro o godz. 14.00 odbędzie spotkanie z rodzicami dzieci które od września rozpoczną naukę w klasach zerowych w Starzynie. Nauczyciele zapraszają na to spotkanie do małego budynku szkoły do sali nr 3.
  3. Zakończenie roku katechetycznego dla młodzieży klas trzecich gimnazjalnych mszą świętą we czwartek o godz. 11.00, dla szkół podstawowych w Starzynie i w Werblini o godz. 8.00 w piątek, a dla klas pierwszych i drugich gimnazjum o godz. 9.30. Po mszach świętych dziękczynnych uroczyste zakończenie w szkołach.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w Mechowej msza święta i spotkanie Pieszej Pielgrzymki Kaszubskiej na Jasną Górę – plakat w gablocie ogłoszeń.
  5. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Starzynie informuje iż następne zajęcia z ZUMBY, odbędą się 26 czerwca o godz. 18.30 w remizie OSP Starzyno.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.
  8. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom ul. Trzy Gracki ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców Cegielni i Głuszewa. Kolekta z przyszłej niedzieli na zakończenie drugiego kwartału na rzecz śmieci z cmentarza.