Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą - 07-06-2015 r.
  1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pielgrzymowali do Sanktuarium św. Doroty w Mątowach Wielkich.
  2. Dzisiaj w Kościele Dzień Dziękczynienia – przy głównym wyjściu można złożyć ofiarę na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pielgrzymowali na Kalwarię Wejherowską.
  4. Trwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała, która zakończy się uroczystością ku czci NSPJ – patronalną dla kaplicy w Werblini.
  5. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.45, przed wieczorną mszą świętą.
  6. W sobotę uroczystość odpustowa w Leśniewie ku czci Niepokalanego Serca NMP, a w niedzielę w Karwi ku czci św. Antoniego.
  7. Dzisiaj nabożeństwa różańcowe w Połchówku i w St. Dworze – za tydzień w Kłaninie, w Starzynie i Werblini.
  8. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców na spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Starzyno. Powołanie Stowarzyszenia ma na celu podjęcie działań na rzecz rozwoju społecznego, kulturalnego i sportowego naszej miejscowości. Stowarzyszenie stworzy również możliwość pozyskania środków ze źródeł zewnętrznych na różnego rodzaju projekty. Spotkanie odbędzie się we wtorek – 9 czerwca o godz. 19.00 w remizie w OSP Starzyno.
  9. W sobotę kolejne czuwanie fatimskie ofiarowane w intencji mieszkańców Parszkowa i Radoszewa. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła z figurą MB – prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  10. Dnia 12 czerwca 2015 r. o godz. 16.00 (piątek) w Zespole Szkół w Starzynie, odbędzie się coroczne wiosenne spotkanie dla seniorów wsi Starzyno. W programie zabawa taneczna, konkursy z nagrodami, poczęstunek oraz występy artystyczne. Serdecznie zapraszają organizatorzy: opiekun Szkolnego Koła PCK Lucyna Roeske oraz sołtys i radny Starzyna Henryk Kunc.
  11. Koło Gospodyń Wiejskich w Starzynie serdecznie zaprasza na zajęcia z ZUMBY, które odbędą się 15 czerwca o godz. 18.30 w remizie OSP Starzyno. Koszt 5 zł osoba z jedną godzinę zajęć (wymagane wygodne obuwie zmienne).
  12. Informujemy, że pierwsza komunia święta w przyszłym roku rocznika 2007 odbędzie się 7-go maja o godz. 10.00.
    • III-cia: Mateusz Jan Rogocki z Tyłowa i Patrycia Maria Zinkel z Połchówka.
  14. Do nabycia Gość Niedzielny. W biurze parafialnym można bezpłatnie otrzymać indeksy katechetyczne.
  15. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom ul. Lipowej strona parzysta ze Starzyna, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Lipowej strona nie parzysta ze Starzyna.
  16. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Michała Koss, lat 75 z ul. Lipowej z Werblini i Magdalenę Kromlicką lat 79 z Parszkowa – pogrzeb we wtorek o godz. 11.00.