Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną -03-05-2015r.
  1. Rozpoczął się miesiąc maj – zachęcamy do modlitwy ku czci MB. Nabożeństwa Maryjne w kościele w Starzynie o godz. 17.45, w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. Zachęcamy także do modlitwy przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
  2. We czwartek Godzina Święta adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych od 16.30 do 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę spotkania różańcowe w Kłaninie, Starzynie i w Werblini.
  4. Spotkania dla dzieci przed uroczystością pierwszej komunii świętej w tym tygodniu w poniedziałek i środę o godz. 15.30 a w sobotę o godz. 9.00. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców przed uroczystością pierwszej komunii świętej.
  5. W piątek o godz. 19.00 msza święta w świetlicy w Połchówku z okazji święta Patrona.
    • III-cia: Remigiusz Paweł Tunowski – Olsztyn i Paulina Kierus – Połchówko.
    • I-sza: Grzegorz Jan Ćwikałowski z Starzyna i Katarzyna Wąsiewska z Olsztyna.
  7. Z radością informujemy że nasz parafianin, Marcin Bradtke ze Starzyńskiego Dworu w piątek przyjmie święcenia diakonatu – otoczmy jego osobę w tym dniu serdeczną modlitwą.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu – serdeczne Bóg zapłać.
  9. Tradycyjna pielgrzymka do św. Doroty w Mątowach odbędzie się w dniach 5 i 6 czerwca – piątek i sobota po uroczystości Bożego Ciała. Zapisy w biurze parafialnym.
  10. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, o pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radoszewa Wybudowania, a na sobotę prosimy mieszkańców Starzyna ul Słoneczna.
  11. Trwają prace w kostnicy – dziękujemy wszystkim osobom w nie zaangażowanym. Serdeczne Bóg zapłać za nowe wykładziny, ofiarowane do biura parafialnego i salki.