Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 15-02-2015r.
  1. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Werblini i w Starzynie.
  2. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętej o godz. 12.00 poświęcenie książeczek dzieciom przed pierwszą komunią świętą.
  3. We środę Popielec – rozpoczęcie czasu Wielkiego Postu. Msze święte o godz. 7.00, 10.00, 16.30, 18.00 i 19.00 z obrzędem posypania głów popiołem – w tym dniu obowiązuje ścisły post. Zachęcamy w czasie Wielkiego Postu do podejmowania postanowień, szczególnie abstynencji. Drogi Krzyżowe w piątki po mszy świętej o godz. 7.00, o godz. 16.00 (Werblinia), o godz. 17.30 i 19.00. Gorzkie Żale od przyszłej niedzieli w Starzynie o godz. 15.00, a w Werblini przed mszą świętą o godz. 11.00.
  4. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem "Rodzina szkołą trzeźwości".
  5. Serdecznie prosimy osoby z naszej wspólnoty parafialnej, które zechciałyby przekazać 1% podatku o wparcie trzyletniego Szymona – KRS 00 000 37 904 – cel szczegółowy 20069 Rutha Szymon.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny.
  7. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, a pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kłanina domy po lewej strony w kierunku na Krokową z rodzin p. Styn, Pipka, Skrzypkowskich i Lewickich, a na sobotę prosimy rodziny p. Lieske, Miotk, Marszałek, Drafz, Kohs, Plocke i rodziny mieszkające w bloku.