Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą - 08-02-2015r.
  1. W przyszłą niedzielę spotkania różańcowe w Kłaninie, Werblini i w Starzynie.
  2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  3. W środę w Kościele Dzień MB z Lourdes – dzień chorych – w czasie mszy świętej o godz. 10.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych – nie ma w tym dniu mszy świętej o godz. 7.00.
  4. Przedszkole Pod Aniołami zaprasza w piątek, 13 lutego na godz. 12.20 wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne pt. Czerwony Kapturek, które odbędzie się w sali przedszkola.
  5. Serdecznie prosimy osoby z naszej wspólnoty parafialnej, które zechciałyby przekazać 1% podatku o wparcie trzyletniego Szymona – KRS 00 000 37 904 – cel szczegółowy 20069 Rutha Szymon.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny.
  7. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, a pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Nowy Świat strona parzysta, a na sobotę prosimy rodziny p. Styn, Pipka, Skrzypkowskich i Lewickich z lewej strony w kierunku na Krokową.
  8. W tym tygodniu z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Leona Dettlaff, lat 77 z Sulicic.