Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia na Niedzielę Najświętszej Rodziny 28-12-2014
  1. W dzisiejszą niedzielę Najświętszej Rodziny w czasie mszy świętych o godz. 10.00 i o godz. 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.
  2. W przyszłą niedzielę gościmy ks. proboszcza Andrzeja Buję z Ostrowa – kolekta na rzecz budującego się kościoła.
  3. W tym tygodniu dni eucharystyczne – pierwszy czwartek, piątek miesiąca – odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, o godz. 16.00 spowiedź święta w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie, w sobotę wyjątkowo nie będzie ani katechezy, ani Apelu Jasnogórskiego.
  4. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę – plan na najbliższe dni jest następujący: • 29 grudzień – poniedziałek – Werblinia: ulica Żarnowiecka od strony p. Dettlaff, Licau i Muddlaff, Krótka, Polna, Nowy Świat (od godz. 14.00), • 30 grudzień – wtorek – Werblinia ulica św. Rocha, Lipowa, Szkolna i Słoneczna (od godz. 14.00), • 02 styczeń - piątek – Werblinia ulica Nowa, Relaksacyjna i Kościelna (od godz. 14.00), • 03 styczeń – sobota – Werblinia ulica Kaszubska z obydwóch stron (od godz. 9.00). Ofiary z kolędy przeznaczamy na spłatę naszych zobowiązań wobec Domu Samotnej Matki w Gdańsku, Funduszu Misyjnego, Kurii Biskupiej, Seminarium Duchownego i polisy ubezpieczenia budynków parafialnych i cmentarza na przyszły rok.
  5. Rodzina Różańcowa wraz ze Starzynianką zaprasza na zabawę karnawałową w sobotę 24 stycznia w godz. 20.00 – 4.00. Koszt udziału 50 zł od osoby. W cenie kolacja, ciasto, przekąski i orkiestra. Zgłoszenia w Starzyniance i na plebanii.
  6. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny. Tylko do końca roku przyjmujemy w biurze parafialnym zgłoszenia na wypominki roczne. W biurze parafialnym nabyć można nowy śpiewnik Pielgrzymki Kaszubskiej w cenie 10zł.
  8. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, a pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie i dekorację świąteczną mieszkańcom Starzyna ul Nowy Świat strona parzysta, a o sprzątanie w sobotę prosimy mieszkańców ul. Długiej od kapliczki przy ul. Mechowskiej do Leśniczówki. Bóg zapłać 157 rodzinom za doroczną ofiarę na rzecz prac inwestycyjnych i remontowych. Bóg zapłać za ofiary z dzisiejszej ostatniej niedzieli IV kwartału na śmieci z cmentarza.