Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adewntu - 30-11-2014 r.
  1. Rozpoczynamy święty czas Adwentu. Msze święte roratnie o godz. 16.30 w Werblini i o godz. 18.00 w Starzynie – dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami. W biurze parafialnym nabyć można świece Caritas – małe w cenie 10 zł i duże w cenie 20 zł. oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  2. Jak co roku organizujemy Mikołajki dla najmłodszych, które w tym roku przypadną w niedzielę, 7 grudnia. Prosimy wszystkich, którzy zechcieliby ofiarować słodycze dla dzieci o przynoszenie ich na plebanię do 4 grudnia. W czasie festynu w godz. od 14.00 do 18.00 będzie możliwość rejestrowania potencjalnych dawców szpiku kostnego w ramach prac i inicjatyw Puckiego Hospicjum. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci do klasy II włącznie o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu dni eucharystyczne – we czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek rano ks. proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami świętymi o godz. 16.00 spowiedź święta w Werblini, a o godz. 17.00 w Starzynie. W sobotę rano ks. Wojciech odwiedzi chorych z sakramentami świętymi, o godz. 20.40 katecheza Przykazanie Miłości I, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą – w biurze parafialnym odbierać można zamówione świece w cenie 25 zł.
  5. Zapraszamy serdecznie mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w modlitwę różańcową za chrześcijan prześladowanych do zgłaszania się w zakrystii po mszach świętych.
  6. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
  7. Zapowiedzi przedślubne: II-ga: Michał Witold Goyke ze Sławoszyna i Lucyna Brygida Zielke z Werblini.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Starzyna z ul. Nowy Świat strona nieparzysta nr 5 - 19, a o sprzątanie kościoła, na godz. 7.30 w sobotę serdecznie prosimy mieszkańców Starzyna ul. Nowy Świat strona nieparzysta nr 21 - 35.