Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 16-11-2014 r.
  1. Bóg zapłać za ofiary, przeznaczone dla wspólnot chrześcijańskich w Syrii w kwocie 478,50 zł.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy we wtorek włączyli się w modlitwę w intencji Ojczyzny i wywiesili flagi narodowe.
  3. Dzisiaj w naszej ojczyźnie wybory samorządowe w godzinach 7.00 – 21.00.
  4. 7-go grudnia we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie odbędą się tradycyjnie Mikołajki – serdecznie prosimy wszystkie rodziny o przynoszenie na plebanię słodyczy do dnia 4-go grudnia.
  5. Zapraszamy serdecznie mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w modlitwę różańcową za chrześcijan prześladowanych do zgłaszania się w zakrystii po mszach świętych.
  6. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
  7. Zapowiedzi przedślubne: III-cia: Karol Wojciech Janowski ze Śliwic i Natalia Anna Bulczak z Radoszewa.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny. U pana Leopolda nabyć można kalendarze z Ojcem Świętym Franciszkiem na przyszły rok w cenie 5 zł.
  9. W przyszłą niedzielę odpust parafialny obchodzi Krokowa ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  10. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Starzyna z ul. Krótkiej i Kościelnej, a o sprzątanie kościoła, na godz. 7.30 w sobotę serdecznie prosimy mieszkańców Starzyna ul. Spółdzielców i Polnej.