Start Ogłoszenia parafialne Ogloszenia parafialne na XXXII Niedziele Zwykłą - 9-11-2014 r.
  1. Bóg zapłać za wszelką pomoc w czasie uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, za przyjęte komunie święte w oktawie i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w ubiegłą środę. Przy cmentarzu zebrano na rzecz Hospicjum w Pucku 2.664,99 zł.
  2. We wtorek Święto Niepodległości Polski – msze święte o godz. 7.00, 9.00 (Werblinia), 10.00, 17.30 i o 18.00 – prosimy o wywieszenie flag narodowych.
  3. 7-go grudnia we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie odbędą się tradycyjnie Mikołajki – serdecznie prosimy wszystkie rodziny o przynoszenie na plebanię słodyczy do dnia 4-go grudnia.
  4. Spotkania różańcowe dzisiaj w Kłaninie, w Werblini i w Starzynie.
  5. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
    • III-cia: Michał Warras z Werblini i Karolina Klinkusz z Orla.
    • II-ga: Karol Wojciech Janowski ze Śliwic i Natalia Anna Bulczak z Radoszewa.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny. U pana Leopolda nabyć można kalendarze z Ojcem Świętym Franciszkiem na przyszły rok w cenie 5 zł.
  8. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci, przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Starzyna z ul. Cichej i Bukowej, a o sprzątanie kościoła, na godz. 7.30 w sobotę serdecznie prosimy mieszkańców Starzyna ul. Krótkiej i Kościelnej. Bóg zapłać 126 rodzinom za doroczne ofiary na rzecz dalszych prac inwestycyjnych i remontowych. W tym tygodniu zamontowany został elektroniczny rzutnik, wyświetlający teksty pieśni.