Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą -26-10-2014r.
  1. W sobotę uroczystość Wszystkich Świętych – msze święte w układzie niedzielnym, a o godz. 12.00 procesja i msza święta na parafialnym cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych z parafii Starzyńskiej. 1-go listopada przed główną bramą cmentarza wolontariusze Puckiego Hospicjum rozprowadzać będą za dobrowolną ofiarę znicze w ramach akcji "Światełko Nadziei". W sobotę Dzień Zaduszny – msze święte w układzie niedzielnym, a msza święta o godz. 18.00 – w intencji zmarłych w ostatnim roku – prosimy o przyniesienie zniczy i ustawienie ich przy paschale.
  2. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 zapraszamy dzieci i młodzież, chcące śpiewać w chórze.
  3. Kończy się październik - miesiąc różańcowy. Spotkanie ŻR w Werblini dla III Róży dzisiaj o godz. 15.00.
  4. Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się w akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku na rzecz Andrzeja – zarejestrowano 141 osób.
  5. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
  6. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie przedstawi spektakl poświęcony św. Janowi Pawłowi II – serdecznie zapraszamy.
    • III-cia: Łukasz Adam Darul i Paulina Teresa Krzyżon z Werblini.
    • I-sza: Michał Warras z Werblini i Karolina Klinkusz z Orla.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny. U pana Leopolda nabyć można kalendarze z Ojcem Świętym Franciszkiem na przyszły rok w cenie 5 zł.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Starzyna z ul. Dębowej, Klonowej i Brzozowej, a o sprzątanie kościoła, na godz. 7.30 w sobotę serdecznie prosimy mieszkańców Starzyna ul. Osiedle Leśne. Bóg zapłać 92 rodzinom za doroczne ofiary na rzecz dalszych prac inwestycyjnych i remontowych – zakończyły się prace przy kapliczce na cmentarzu. Dziękujemy serdecznie panom Franciszkowi Marzejon, Romanowi Semmerling, Piotrowi Plasun, Błażejowi Tymczyszyn, Bartłomiejowi Grubba, Mariuszowi Klebba i Piotrowi Plottke, a także OSP Starzyno za udział w tych pracach.
  10. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętych o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi chór Morzanie z Kosakowa z koncertem pieśni.