Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 19. Niedzielę Zwykłą - 07.08.2022 r.
  1. Dzisiaj modlimy się z Bractwem Brewiarza Świętego - spotkania różańcowe w Starzyńskim Dworze i Połchówku.
  2. W sobotę kolejne czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Kłanina. O godz. 17.30 różaniec, następnie msza święta i procesja z figurą MB wokół kościoła – prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 po wieczornej mszy świętej w kościele odbędzie się „Koncert Cysterski”. W wydarzeniu wystąpi zespół śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów „Artes Ensemble” pod dyr. artystyczną Andrzeja Janaszka. Serdecznie zapraszamy na koncert.
  4. 15 sierpnia (poniedziałek) uroczystość Wniebowzięcia NMP – msze święte w układzie niedzielnym, a dodatkowo msza święta w Kłaninie o godz. 11.00, nie będzie mszy świętej w Starzyńskim Dworze o godz. 20.00.
  • I-sza: Maciej Białk z par. Żarnowiec i Sylwia Milewczyk z par. Starzyno.
  • I-sza: Marek Guth i Kamila Klein z par. Leśniewo.
  • III-cia: Mateusz Rathenów z par. Starzyno i Aneta Szreder z par. Mechowo.
  • III-cia: Bartłomiej Labuda z par. Starzyno i Mariola Magula z par. Karwia.
  1. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom  z ul. Żarnowieckiej z Werblini, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Werblini ul. Spokojna i Kwiatowa.
  3. Dziękujemy 70 rodzinom za ofiary na rzecz odnowienia świeczników na głównym ołtarzu i krzyża na tabernakulum.
  4. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Ewę Haase, lat 90, ze Starzyna. Dobry Jezu a nasz Panie.