Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 18. Niedzielę Zwykłą - 31.07.2022 r.
  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym Kościół zachęca do podejmowania postanowień abstynencji w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – Godzina Święta we czwartek od godz. 17.00 – 18.00, spowiedź święta w piątek o godz. 16.30 w Werblini, a o godz. 17.30 w Starzynie.
  3. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego – msze święte o godz. 7.00 i 18.00.
  • II-ga: Mateusz Rathenów z par. Starzyno i Aneta Szreder z par. Mechowo.
  • II-ga: Bartłomiej Labuda z par. Starzyno i Mariola Magula z par. Karwia.
  1. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Długiej, Krótkiej i Parkowej ze Starzyńskiego Dworu, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Werblini ul. Żarnowiecka.
  3. Dziękujemy 59 rodzinom za ofiary na rzecz odnowienia świeczników na głównym ołtarzu i krzyża na tabernakulum.