Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 17. Niedzielę Zwykłą - 24.07.2022 r.
  1. Jutro dzień św. Jakuba i Krzysztofa Patronów kierowców, pielgrzymów i podróżujących po mszy świętej o godz. 18.00 - poświęcenie samochodów i innych pojazdów przy głównej bramie. Kolekta przeznaczona jest na pomoc na środki transportu dla misjonarzy – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro o godz. 6.00 wyrusza z Helu - Piesza Pielgrzymka Kaszubska na Jasną Górę – autokar zabierze osoby chętne o godz. 5.00 sprzed kościoła w Starzynie.
  • I-sza: Mateusz Rathenów z par. Starzyno i Aneta Szreder z par. Mechowo.
  • I-sza: Bartłomiej Labudda z par. Starzyno i
  • III-cia: Krzysztof Roeske z par. Starzyno i Barbara Trella z par. Swarzewo.
  1. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom  z ul. Długiej od nr 1 do 35 ze Starzyńskiego Dworu, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyńskiego Dworu ul. Długa od nr 81  do 105 oraz Krótka i Parkowa.
  3. Dziękujemy 35 rodzinom za ofiary na rzecz odnowienia świeczników na głównym ołtarzu i krzyża na tabernakulum. Pożegnaliśmy śp. Ryszarda Wirkus, lat 66 z Mechowej