Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 16. Niedzielę Zwykłą - 17.07.2022 r.
  1. Dzisiaj udajemy się z pielgrzymką rowerową na uroczystości odpustu rybackiego do Sanktuarium MB w Swarzewie. Suma odpustowa przy ołtarzu polowym o godz. 10.30.
  2. Przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok 2023 – szczególnie prosimy o rezerwowanie mszy ślubnych, jubileuszowych i rocznicowych oraz zgłaszanie wypominek rocznych.
  • II-ga: Krzysztof Roeske z par. Starzyno i Barbara Trella z par. Swarzewo.
  • III-cia: Kamil Labudda z par. Starzyno i Oliwia Ustarbowskaz par. Swarzewo.
  • III-cia: Dawid Zielke z par. Swarzewo i Klaudia Littwin z par. Starzyno.
  1. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Jana Karwasza ze Starzyńskiego Dworu, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyńskiego Dworu ul. Długa od nr 1 do 35.
  3. Dziękujemy 12 rodzinom za ofiary na rzecz odnowienia świeczników na głównym ołtarzu i krzyża na tabernakulum.