Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 15. Niedzielę Zwykłą - 10.07.2022 r.
  1. Dzisiaj spotkania różańcowe w Kłaninie, Werblini i w Starzynie.
  2. We środę kolejne czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Połchówka. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła ze świecami.
  3. W sobotę o godz. 15.00 suma odpustowa ku czci Św. Benedykta w Starzyńskim Dworze w intencji mieszkańców, a po mszy świętej Sołtys Starzyńskiego Dworu, Rada Sołecka oraz KGW zapraszają na festyn na boisku przy ul. Krótkiej.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 wyruszy ze Starzyna pielgrzymka rowerowa na uroczystości odpustu rybackiego w Swarzewie.
  • I-sza: Krzysztof Roeske z par. Starzyno i Barbara Trella z par. Swarzewo.
  • II-ga: Kamil Labudda z par. Starzyno i Oliwia Ustarbowska z par. Swarzewo.
  • II-ga: Dawid Zielke z par. Swarzewo i Klaudia Littwin z par. Starzyno.
  1. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  2. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Granicznej, Tęczowej i Jagodowej ze Starzyńskiego Dworu, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy porannej prosimy mieszkańców Starzyńskiego Dworu ul. Jana Karwasza. Dziękujemy państwu Żaczek i Jeka z ul. Lipowej za wymianę okien w kapliczce św. Rocha.
  3. Jak co roku pragniemy zrealizować kolejne inwestycje - do odpustu w dniu 25 września zamierzamy odnowić lichtarze z głównego ołtarza i krzyż na tabernakulum – tradycyjnie prosimy o ofiary na ten cel od poszczególnych rodzin.