Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 4. Niedzielę Wielkanocną - 08.05.2022 r.
  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania służby Bożej w Kościele. Można włączyć się w modlitewną akcję duchowej opieki nad jednym klerykiem naszego Gdańskiego Seminarium Duchownego zabierając przy wyjściu kartonik z jego imieniem. Zobowiązanie modlitewne trwa do przyszłorocznej Niedzieli Dobrego Pasterza.
  2. Trwa miesiąc maj – zachęcamy do modlitwy ku czci MB. Nabożeństwa Maryjne w kościele w Starzynie o godz. 17.45, w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. Zachęcamy także do modlitwy przy kapliczkach, krzyżach przydrożnych oraz w domach.
  3. W piątek pierwsze w tym roku czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Werblini. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja wokół kościoła ze świecami.
  4. W piątek spotkanie kręgu biblijnego po mszy świętej wieczornej.
  5. W najbliższą sobotę msza święta poranna będzie sprawowana o godz. 6.15. Pielgrzymka Śladem Św. Faustyny wyruszy o godz. 6.40 spod kościoła. Dzisiaj ostatni dzień zapisów.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  7. Nie będzie w tym tygodniu spotkania dla ministrantów.
  8. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.

I-sza: Dawid Ceynowa z par. Krokowa i Agata Barnett z par. Starzyno.

1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Kościelnej, Krótkiej i Nowej ze Starzyna, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Brzozowej ze Starzyńskiego Dworu.