Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego - 24.04.2022 r.
  1. Dzisiaj uroczystość Miłosierdzia Bożego. Po mszach świętych przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na rzecz Caritas Archidiecezji Gdańskiej.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 w parafii św. Antoniego w Karwii rozpoczyna się kurs przedmałżeński – osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dzisiaj po mszy świętej wieczornej.
  4. Ks. Krzysztof zaprasza rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na spotkanie w środę, 4 maja, po mszy świętej wieczornej.
  5. W najbliższą środę spotkanie dla wszystkich ministrantów w salce na plebanii po mszy świętej wieczornej.
  6. We czwartek od godz. 17.00 do 18.00 tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Spotkanie biblijne w piątek po mszy św. wieczornej na plebanii.
  8. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  9. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
    • III-cia: Mateusz Kropacz z par. Gdańsk Otomin i Faustyna Muza z par. Starzyno.
  11. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu Koper i Skrzypkowskim, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Lietzau i Ratke. Serdecznie dziękujemy panu Mieczysławowi Osowskiemu za odnowienie tablicy ogłoszeń w Werblini, panu Krzysztofowi Felkner za prace przy dachu kaplicy w Starzyńskim Dworze, panu Piotrowi Plasun za zdjęcia naszych kościołów do nowego schematyzmu diecezjalnego oraz ofiarodawcom nowego stolika pod naczynia liturgiczne.