Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - 17.04.2022 r.
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowaniu Triduum Paschalnego oraz za ofiary i przygotowanie Grobów Pańskich.
  2. W przyszłą niedzielę w Kościele uroczystość Miłosierdzia Bożego – po mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Gdańskiej.
  3. We środę i piątek o godz. 16.30 spotkanie dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w parafii św. Antoniego w Karwii rozpocznie się kurs przedmałżeński – osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.
  5. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”.
  • II-ga: Mateusz Kropacz z par. Gdańsk Otomin i Faustyna Muza z par. Starzyno.
  1. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Starzyna ul. Trzy Gracki, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła przed uroczystością ślubną prosimy państwa Koper i Skrzypkowskich.