Start Księga gości

Dodaj wpis

Kasia   sobota, 07, październik 2017 07:33

Dziękujemy z całego serca Księdzu Janowi za wsparcie , pomoc i modlitwę. Kasia i Iga. Bóg zapłać.

Barbara   wtorek, 23, maj 2017 08:55
W dniu Jubileuszu 25 - Rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Proboszcza Jana życzę wielu łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej, darów Ducha Świętego w dalszej pracy duszpasterskiej, zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. 23 maja 2017 r. Barbara M.
Małgorzata   niedziela, 14, sierpień 2016 20:16
Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski. http://wnmp.grudziadz.pl
Dagmara   piątek, 10, czerwiec 2016 22:21
Z okazji urodzin zycze Ci ks Janie spokoju ducha, radosci z poslugi kaplanskiej, milosci bliznich, szacunku od kazdego napotkanego czlowieka, deszczu Lask Bozych i realizacji wszystkich Twoich planow!!! Z pozdrowieniami i pamiecia w modlitwie- Dagmara
Mama   poniedziałek, 22, luty 2016 18:10
Pozdrawiam księdza Jana dziękuję za modlitwe i wsparcie w ciężkiej chorobie córki.