Start Księga gości

Dodaj wpis

Kasia   sobota, 07, październik 2017 07:33

Dziękujemy z całego serca Księdzu Janowi za wsparcie , pomoc i modlitwę. Kasia i Iga. Bóg zapłać.

Barbara   wtorek, 23, maj 2017 08:55
W dniu Jubileuszu 25 - Rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Proboszcza Jana życzę wielu łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej, darów Ducha Świętego w dalszej pracy duszpasterskiej, zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. 23 maja 2017 r. Barbara M.
Małgorzata   niedziela, 14, sierpień 2016 20:16
Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski. http://wnmp.grudziadz.pl
Dagmara   piątek, 10, czerwiec 2016 22:21
Z okazji urodzin zycze Ci ks Janie spokoju ducha, radosci z poslugi kaplanskiej, milosci bliznich, szacunku od kazdego napotkanego czlowieka, deszczu Lask Bozych i realizacji wszystkich Twoich planow!!! Z pozdrowieniami i pamiecia w modlitwie- Dagmara
Mama   poniedziałek, 22, luty 2016 18:10
Pozdrawiam księdza Jana dziękuję za modlitwe i wsparcie w ciężkiej chorobie córki.
  • środa, 19 czerwiec 2019
    Dyspensa na piątek – 21 czerwca 2019

Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 21 czerwca br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

• piątek, 22 luty 2019
    Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.

• niedziela, 6 styczeń 2019
    Budujący się kościół w Ostrowie

Powoli tradycją staje się to, że na początku stycznia gościmy w naszej starzyńskiej parafii proboszcza Parafii Ostrowo, ks. Andrzeja Buję. Jak co roku obecność ks. Andrzeja wiąże się z pomocą dla zaprzyjaźnionej parafii w dziele powstawania nowej świątyni.