Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 07.02 - 13.02.2022 r.

Poniedziałek, 7 lutego 2022 r.

07:00 + Barbara Dettlaff (od członkiń Straży Honorowej NSPJ)

18:00  + Rodzice Bronisława i Leon Pranga

Wtorek, 8 lutego 2022 r.

07:00 + Rodzice Otylia (r. śm.) i Franciszek Bulczak, siostra Danuta i Jadwiga, brat Rudolf

18:00  + Brat Jan Dzierżyński, dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 9 lutego 2022 r.

07:00 + Rodzice Klara i Józef Dettlaff, teściowie Stefan, Stefania i Janina Zalewscy

17:00  NOWENNA WERBLINIA

+ Jan Radtke (dn. ur.)

+ Matka Jadwiga Klein (10 r. śm.)

+ Małgorzata Rathenów (m-c po śmierci)

+ Łucja (7. r. śm.), Franciszek i Jan

18:00  NOWENNA STARZYNO

- O zdrowie dla Jakuba

- O zdrowie i Boże bł. w 80-te urodziny Urszuli Goyke

- O zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Renaty

- O zdrowie o opiekę MB dla Basi

- Boże Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszej, dziękuję za dar życia oraz moc i siłę modlitwy

+ Mąż Zbigniew Dawidowski (r. śm.), teściowie Jan i Apolonia, szwagrowie Jan i Wacław

+ Małgorzata Liebrecht

+ Syn Aleksander Lietzau

+ Matka Danuta Olkowska (r. śm.), teść Józef Mach

+ Z rodziny Drafz, Jadwiga i Kazimierz Baran, Teresa Głuchaczka, Wanda Milewczyk, Maria Adamek, Anna Pipka

+ Antoni i Grażyna Zawisza

+ Halina, Jan i Wiesław Kołodzik, Wacław i Lidia Byczk, Piotr Szornak

+ Alicja Fleming

+ Wiktoria Dettlaff (r. śm.)

+ Jan Proena

Czwartek, 10 lutego 2022 r.

07:00 + Brunon Gierszewski (24 r. śm.), Irena Bullmann (5 r. śm.)

18:00  + Krzysztof (dn. ur.), Józef i Regina Bizewscy

Piątek, 11 lutego 2022 r.

07:00 + Mąż Łucjan (r. śm.) i syn Leszek Jaffke

17:00  Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla matki chrzestnej Anny Plińskiej z okazji urodzin (St.)

18:00  + Z rodziny Adrian i Marzejon

Sobota, 12 lutego 2022 r.

07:00 + Albin, Michał, Jan, Helena i Barbara Gaffke

17:00  O zdrowie i Boże bł. dla syna Jana w 18-te urodziny (St.)

18:00  + Rodzice Głowienka, Eryka (2 r. śm.), Mieczysław (dn. ur.), brat Edmund i siostra Katarzyna

Niedziela, 13 lutego 2022 r. VI Zwykła

07:00 + Rodzice Jan i Magdalena Kromliccy

08:30 + Mąż Jerzy, Blandyna i Brunon

10:00  + Jan i Apolonia Dawidowscy, Jan, Teresa i Stanisław Szweda

12:00  + Matka Jadwiga Jeszke (r. śm.)

18:00  + Żona i matka Zdzisława Felkner (r. śm.)