Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 17.01 - 23.01.2022 r.

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r.

07:00 + Rodzice Feliks i Franciszka Adrian, Magdalena Marciniak, brat Feliks

18:00 + Maria Wolszon (17 gr.)

Wtorek, 18 stycznia 2022 r.

07:00 + Matka Aniela Labudda

18:00 + Maria Wolszon (18 gr.)

Środa, 19 stycznia 2022 r.

07:00 + Maria Wolszon (19 gr.)

17:00  NOWENNA WERBLINIA

+ Dziadkowie Marta i Józef Brzozowscy, Tekla i Juliusz Lesnau

18:00 NOWENNA STARZYNO

- O zdrowie dla Jakuba.

+ Matka Elżbieta Steinke (1 r. śm.).

+ Alfons (dn. ur.) i Wanda Labudda, dziadkowie z obojga stron.

+ Zbigniew Piontke, Ewa Stromska, Aleksandra, Ryszard i Grzegorz Stromscy

+ Joachim Tuszer (m-c po śmierci)

+ Rodzice Urszula i Jerzy Kromliccy, brat Marcin

+ Jerzy Kunc (od pracowników firmy „Laguna”)

+ Ewa i Bronisław Drzeżdżon, Wiktoria i Augustyn Kunc, Brygida i Franciszek Rutha, Aniela i Brunon Hirth

+ Zygmunt (r. śm.) i Łucja Trepczyk, Helena i Brunon Grabowscy

+ Rodzice Zygmunt i Eufrozyna, teściowie Helena i Tadeusz

+ Brat Jerzy, szwagier Jan Proena

+ Alfons (dn. ur.) i Jadwiga Muttke.

+ Kazimierz Zinkel (r. śm.)

+ Syn Aleksander Lietzau

Czwartek, 20 stycznia 2022 r.

07:00 + Rodzice Józef (dn. ur.) i Stefania Liss, mąż Florian

18:00 + Maria Wolszon (20 gr.)

Piątek, 21 stycznia 2022 r.

07:00 + Maria Wolszon (21 gr.)

18:00 + Rodzice Agnieszka i Jan Szomburg, rodzeństwo Hildegarda, Jerzy i Józef

Sobota, 22 stycznia 2022 r

07:00 + Maria Wolszon (22 gr.)

16:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny w 25-tą rocznicę ślubu Hanny i Mateusza Skrzypkowskich

18:00 + Dziadkowie Mieczysław i Eryka Głowienka, Jan i Marianna Klebba, Katarzyna Klebba

Niedziela, 23 stycznia 2022 r. III Zwykła

07:00 + Ciocia Prakseda, ojciec Franciszek, Zofia i Jan Kreft, Gertruda i Józef Ferra

08:30 + Maria Wolszon (23 gr.)

10:00 + Dziadkowie Jan i Apolonia Dawidowscy, Jan i Teresa Szweda, babcia Magdalena Kromlicka

12:00 + Krzysztof Skrzypkowski (dn. ur.)

18:00 + Dziadek Alfred Pliński