Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 15.11 - 21.11.2021 r.

Poniedziałek, 15 listopada 2021 r.

07:00 + Augustyn, Gertruda, Gabriela i Erwin Zaczek

18:00 + Jan Lewicki (dn. ur.)

Wtorek, 16 listopada 2021 r.

07:00 + Erwin (r. śm.) i Gabriela Zaczek

18:00 + Antoni (dn. ur.) i Tekla Poglettke, brat Roman

Środa, 17 listopada 2021 r.

07:00 + Ojciec Franciszek, dziadek Ksawery, matka Darga

17:00 NOWENNA WERBLINIA

- Do MB Patronki II Róży ŻR z prośbą o opiekę i zdrowie dla członkiń ŻR z Werblini

+ Rodzice Michał i Brygida Zielke.

18:00 NOWENNA STARZYNO

- O Boże błogosławieństwo dla rodziny i szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla córki Małgorzaty z okazji urodzin

- O zdrowie dla Jakuba

+ Matka Alicja Semerling

+ Tekla, Augustyn i Franciszek Drzeżdżon

+ Syn Aleksander Lietzau

+ Danuta Chołka (r. śm.)

+ Rodzice Łucja i Leon Miler

+ Mąż Józef Hallmann (7 r. śm.)

+ Kazimierz Klebba (m-c po śmierci)

+ Jerzy Kunc

+ Krystyna Jeleniewska i Lucyna Wegner – (intencja od sąsiadów).

+ Dziadkowie Klara i Jan Kobierzyńscy, wujkowie i kuzynostwo

Czwartek, 18 listopada 2021 r.

07:00 + Matka Aniela Labudda

18:00 + Magdalena i Klemens Kunc, Roman Wegner

Piątek, 19 listopada 2021 r.

07:00 + Jan, Anna i Marek Elwart

16:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Leopolda Rohde w 90-te urodziny – (St.)

17:00 Dziękczynna z prośbą o opiekę MB i zdrowie dla Joanny i Huberta Rathenow w 55-tą rocznicę ślubu – (W)

18:00 + Hildegarda Muza, Anna i Józef Muza, Lucjan Haase

Sobota, 20 listopada 2021 r.

07:00 + Rodzice Feliks i Franciszka Adrian, Magdalena Marciniak, brat Feliks.

17:00 Dziękczynna z prośbą o opiekę MB i zdrowie dla rodziny w 50-tą rocznicę ślubu dla Urszuli i Franciszka Ceynowa – (St.).

18:00 + Edmund Falkowski (dn. im.)

Niedziela, 21 listopada 2021 r. JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

07:00 + Józef Skiba, Elzbieta i Andrzej Krzyżon, Ewa i Zdzisława

08:30 + Maria i Jan Lesnau, Józef Goyke

10:00 + Mąż i ojciec Jan Pipka

12:00 + Ojciec Franciszek Kloske

18:00 + Mąż Bronisław Obercich (dn. ur.)