Start Intencje mszalne Intencje mszalne - 06.09 - 12.09.2021

Poniedziałek, 6 września

630 -  + Ks. dziekan Krzysztof Stachowski (6 gr.).

700-  + Teściowie Zofia i Paweł Drzeżdżon, szwagrowie Stefan i Jan.

1800- + Jerzy Szomburg, Rafał Sluzewski, Krzysztof Darga i Władysław Maciejewski.

Wtorek, 7 września

700      + Żona Magdalena Marciniak, rodzice Aniela i Jan Marciniak, brat Stanisław, teściowie Maria i Paweł Rathenów.

1700-   Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla rodziny w 25-tą rocznicę ślubu p. Marioli i Tadeusza Zielke – (St.).

1800- + Rafał Sluzewski.

Środa, 8 września, Święto Narodzenia NMP

700 -     O zdrowie i Boże bł. dla rodziny Białk.

1700-    NOWENNA WERBLINIA

- + Adam Mielewczyk (dn. ur.).

1800-    NOWENNA STARZYNO

-    O zdrowie i potrzebne łaski dla Jakuba.

-    Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny.

-    O zdrowie dla koleżanki.

- + Rodzice Eryka i Leon Kwidzińscy, brat Antoni.

- + Syn Łukasz Grabowski (dn. ur.), Leon i Bronisława, Aniela i Stefan Gaffke.

- + Regina, Zygmunt, Andrzej i Jacek Minga, Jan Kunc.

- + Dariusz Dettlaff (dn. ur.).

- + Danuta Stefanowska (m-c po śmierci).

- + Andrzej Dettlaff.

- + Rodzice Magdalena i Tadeusz, bracia Jerzy i Mirosław, siostra Teresa Konieczna.

- + Magdalena Cieiselska (dn. ur.).

- + Syn Jakub Grochowiak (1 r. sm.).

- + Kazimierz Tarnowski (2 r. śm.).

- + Rodzice Anna (dn. ur.) i Bronisław Koss.

Czwartek, 9 września

700 -  + Rodzice Maria i Jan Bychowscy, teściowie Janina i Józef Rathnau, dziadkowie z obojga stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

1800- + Babcia Cecylia Samel (dn. ur.), dziadkowie Kromliccy.

Piątek, 10 września

700 -  + Teściowie Bolesława i Józef Lewiccy, Jan Lewicki.

1800- + Rodzice Tekla i Augustyn Drzeżdżon, brat Franciszek oraz z rodziny Kreft i Drzeżdżon.

Sobota, 11 września

700 - + Dziadkowie Otylia i Jan Kromliccy, z rodziny Kromlickich.

1600-    Msza ślubna: Adam Biecke i Aleksandra Grochowiak.

1800- + Rodzice Anna i Józef Stromscy, Maria i Walerian Damps.

Niedziela, 12 września, XXIV Niedziela zwykła

700 -  + Wiktor i Stefania Semerling, Maria i Stanisław Włodarek.

830 -  + Mąż, ojciec i dziadek Jan, brat Brunon.

1000- + Rodzice Stefan (dn. ur.) i Zofia Steinke.

1200- + Dziadkowie Julianna i Teodor Haase, ciocia Małgorzata.

1800- + Maria i Józef Gaffke, Jadwiga i Jan Skwiercz, z rodziny Gaffke.