Start Intencje mszalne Intencje mszalne na XV Tydzień zwykły - 11.07.2021 r.

Poniedziałek, 12 lipca 2021 r. Wspomnienie św. BrunonanBonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

• + Renata Dettlaff
    • + Ojciec Franciszek Kloske

Wtorek, 13 lipca 2021 r. Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

• + Zofia i Paweł Muttka, Błażej Lantowski
    • + Jan i Bolesława Kunc

Środa, 14 lipca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Maria i Jan Bychowscy, teściowie Janina i Józef Rathnau, dziadkowie z obojga stron, dusze w czyśćcu cierpiące
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • + Rodzice Brygida i Michał Zielke, Gerard i Jakub
    • + Maria Wolszon (dn. ur.)
    • + Rodzice Jeka i Zinkel
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • O szczęśliwe rozwiązanie oraz potrzebne łaski dla rodziny
    • + Albin Kirkowski
    • + Małgorzata Lesnau (1 r. śm.)
    • + Syn Aleksander Lietzau
    • + Zbigniew Piontke (dn. ur.), Paulina i Ksawery Radtke
    • + Magdalena Ciesielska, Leon Pliński, o zdrowie brata Kazimierza
    • + ks. Bogdan Pulczyński (dn. ur.)
    • + Andrzej Przybylski (1 r. śm.), o zdrowie dla taty Stanisława
    • + Rodzice Dettlaff i Mejer
    • ​+ Mąż Manfred, bracia Joachim i Franciszek, rodzice Płomień, Anna i Feliks Krampichowscy
    • + Maria i Leonard Helandt, Czesław Alojzy i Zygmunt, dziadkowie z obojga stron
    • + Kornela Kos (8 r. śm.)

Czwartek, 15 lipca 2021 r. Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

• 07:00 Starzyno
    • + Jan Reszke (2 r. śm.)
  • 18:00 Starzyno
    • + Mąż Stanisław Groenwald, rodzice Marta i Jan Lange, teściowie Jan i Agata Groenwald

Piątek, 16 lipca 2021 r. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Otylia i Juliusz Samel, brat Roman.
    • + Łucja i Józef, Irena i Tadeusz oraz Maria

Sobota, 17 lipca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Augustyn Oberzig (r. śm.)
  • 15:00 Starzyński Dwór
    • Odpust parafialny św. Benedykta
    • + Mąż Józef, syn Krzysztof Bizewscy, rodzice z obojga stron

Niedziela, 18 lipca 2021 r. XVI Niedziela Zwykła

• + Marta i Teofil Nierzwiccy
  • 08:30 Werblinia
    • + Maria i Józef Licau, Henryk Barnett
  • 10:00 Starzyno
    • + Rodzice Apolonia i Jan Dawidowscy, Teresa i Jan Szweda
  • 12:00 Starzyno
    • + Żona i matka Zdzisława Felkner
  • 18:00 Starzyno
    • + Edmund Falkowski
  • 20:00 Starzyński Dwór
    • + Rodzice Regina i Zbigniew Kromliccy (r. śm.)