Start Intencje mszalne Intencje mszalne na XIII Tydzień zwykły - 27.06.2021 r.

Poniedziałek, 28 czerwca 2021 r. Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

• 07:00 Starzyno
    • + Ks. Bogdan Pulczyński (28 gr.)
    • + Rodzice Teresa i Jan Szweda, Stanisław Szweda

Wtorek, 29 czerwca 2021 r. Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

• 07:00 Starzyno
    • + Ks. Bogdan Pulczyński (29 gr.)
    • + Ojciec Paweł Drzeżdżon, bratowa Izabela

Środa, 30 czerwca 2021 r. Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego

• + Zofia i Paweł Muttke, Błażej Lantowski
  • 07:30 Starzyno
    • + Ks. Bogdan Pulczyński (30 gr.)
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • + Teściowie Gertruda i Michał Cyskowscy, Jadwiga, Jerzy, Longina, Halina, Jan i Elżbieta Labudda
    • + Wiktoria i Leon Szornak, Michał i Janina Dominik, wujek Michał
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Romeny i Antoniego Bullmann w rocznicę ślubu
    • Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny w I-szą rocznicę ślubu Bernadety i Arkadiusza
    • Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Henryka w 70-te urodziny
    • + Anna i Teofil Darga
    • + Brunon i Helena Grabowscy, Zygmunt Trepczyk
    • + Z rodziny Dettlaff i Lanc oraz Wiktor
    • + Dusze w czyśćcu cierpiące
    • + Paweł Kromlicki, dziadkowie Kromliccy i Mroch
    • + Hildegarda Belger
    • + Mąż Manferd, Anna i Feliks Krampichowscy, bracia Franciszek i Joachim (dn. ur.), rodzice Płomień
    • + Łukasz i Maria Budnik

Czwartek, 1 lipca 2021 r.

• O zdrowie i Boże bł. dla mamy Ireny
  • 18:00 Starzyno
    • + Mąż i ojciec Jan Pipka (dn. ur.)

Piątek, 2 lipca 2021 r.

• + Kazimierz i Krzysztof Elwardt, Aleksandra Rosienke
  • 17:00 Werblinia
    • + Wujek Gerard
    • + Jan, Franciszka, Stefan, Anna i Brygida Miłosz

Sobota, 3 lipca 2021 r. Święto św. Tomasza, apostoła

• + Edward Wicher oraz z rodziny
    • + Krystyna i Paweł Buja

Niedziela, 4 lipca 2021 r. XIV Niedziela Zwykła

• + Rodzice Anna i Leon Dettlaff
  • 08:30 Werblinia
    • + Jan i Joanna Fleming
  • 10:00 Starzyno
    • + Bernarda, Teofil i Jan Ustarbowscy
  • 12:00 Starzyno
    • + Leokadia i Stefan Szalc
  • 18:00 Starzyno
    • + Matka Halina Labudda (dn. im.)
  • 20:00 Starzyński Dwór
    • + Syn Rafał Sluzewski