Start Intencje mszalne Intencje mszalne na III Tydzień Wielkiego Postu - 07.03.2021 r.

Poniedziałek, 8 marca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice chrzestni Anna Lieske, Franciszek Dzierżyński, Eryka Kunc i Jan Szornak
    • + Helena Bradtke (r. śm.), z rodziny Bradtke, bracia Jerzy i Stanisław

Wtorek, 9 marca 2021 r.

• + Alina i Józef Nowak
    • + Krystyna i Paweł Buja

Środa, 10 marca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Brat Andrzej, ojciec Brunon.
  • 17:00 Nowenna Werblinia:
    • O zdrowie w rodzinie;
    • + Jan Mazajło (2 r. śm.), Marta i Antoni Kunz, Antoni Radtke;
    • + Ojciec Tadeusz Kownatke (8 r. śm.);
    • + Jan Rompca (dn. ur.)
  • 18:00 Nowenna Starzyno:
    • Do Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w 18-te urodziny Darii
    • + Syn Aleksander Lietzau
    • + Agnieszka i Zygmunt Miotk, Brygida i Tadeusz Lewiccy, Bronisław i Jadwiga Miotk, Franciszek Trepczyk
    • + Regina, Zygmunt, Andrzej i Jacek Minga, Jan Kunc, Zbigniew Drzeżdżon
    • + Łukasz Grabowski (2 r. śm.)
    • + Magdalena, Tadeusz, Jerzy i Mirosław Dettlaff

Czwartek, 11 marca 2021 r.

• W intencji parafian
    • + Siostra Ewa, bratowa Zdzisława