Start Intencje mszalne Intencje mszalne na XIII Tydzień zwykły - 28.06.2020 r.

Poniedziałek, 29 czerwca 2020 r. Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

• O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
    • + Mąż Paweł Kromlicki, teściowie Kromliccy, rodzice Mroch i siostra Halina

Wtorek, 30 czerwca 2020 r. Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego

• + Jadwiga i Alfons Muttke
  • 18:00 Starzyno
    • + Ojciec Paweł Drzeżdżon (dn. im.)

Środa, 1 lipca 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Anna Falkowska (od IV Róży Żywego Różańca ze Starzyna)
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • Do Matki Bożej o błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny
    • + Rodzice Jeka i Zinkel
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń Żywego Różańca z Kłanina
    • O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny, + siostra Eryka Głowienka i Katarzyna Klebba
    • O szybki kontakt z wnukiem Antosiem i o zdrowie i opiekę Matki Bozej w rodzinie
    • + Błażej Lantowski i Paweł Muttke (dn. ur.)
    • + Agnieszka Miotk (1 gr.)
    • + Mąż i ojciec Jan Pipka (dn. ur.)
    • + Jan, Franciszka, Brygida i Anna Miłosz
    • + Maria i Łukasz Budnik
    • + Aniela Gaffke
    • + Stefania Semmerling (m-c po śmierci)
    • + Stefan Miłosz (m-c po śmierci)
    • + Kazimierz Tarnowski

Czwartek, 2 lipca 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Agnieszka Miotk (2 gr.)
    • + Bernarda (dn. ur.), Teofil i Jan Ustarbowscy

Piątek, 3 lipca 2020 r. Święto św. Tomasza, apostoła

• 07:00 Starzyno
    • + Agnieszka Miotk (3 gr.)
  • 17:00 Starzyno
    • + Ks. Biskup Andrzej Śliwiński
  • ​18:00 Starzyno
    • + Rodzice Laga i Kromliccy, siostra Magdalena, brat Leon i Paweł, szwagier Edmund i Jan

Sobota, 4 lipca 2020 r.

• + Brunon i Łukasz Licau
  • 18:00 Starzyno
    • + Agnieszka Miotk (4 gr.)

Niedziela, 5 lipca 2020 r. XIV Niedziela zwykła

• 07:00 Starzyno
    • + Jan, Franciszek Adrian, Franciszek, Elżbieta, Jan, Anna, Gerard, Alfons, Apolonia i ks. Bogdan Pulczyńscy
  • 08:30 Werblinia
    • + Dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10:00 Starzyno
    • + Łucja i Leon Miller, córka Ewa, synowa Zdzisława
  • 12:00 Starzyno
    • + Jan i Joanna Fleming
  • 18:00 Starzyno
    • + Agnieszka Miotk (5 gr.)
  • 20:00 Starzyński Dwór
    • + Rodzice Anna i Zygmunt Jankowscy, Maria i Wandolin Mroch, brat Rafał, z rodziny Mroch, Jankowskich, Ceszke i Nadolskich