Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 12.02.2017r.

Poniedziałek, 13 lutego 2017r.

• 07:00 Starzyno
    • + Augustyn Oberzig, chrześniaczka Beata Rompa, ojciec chrzestny Stefan Steinke
    • + Ojciec chrzestny Jan Kunz

Wtorek, 14 lutego 2017r. Św. Cyryl i Metody

• + Zygmunt Bigott, rodzice Elżbieta i Józef
    • + Brunon i Andrzej Karsznia

Środa, 15 lutego 2017r. NOWENNA

• + Ojciec Alfred Pliński
  • 17:00 Werblinia
    • NOWENNA
    • NOWENNA

Czwartek, 16 lutego 2017r.

• W intencji parafian
    • + Anna i Franciszek Marszewscy, matka Florentyna, ojciec Kazimierz

Piątek, 17 lutego 2017r. Św. Serwici NMP

• + Rodzice Otylia i Franciszek Bulczak, siostra Jadwiga, brat Rudolf
  • 18:00 Starzyno
    • + Ojciec Józef Szomburg (r. śm), dziadkowie Jan i Agnieszka, wujek Jerzy Szomburg

Sobota, 18 lutego 2017r.

• + Rodzice i siostra Halina
  • 18:00 Starzyno
    • Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rocznicę ślubu państwa Wysockich, oraz + ojciec Zygmunt w (dn. ur.)

Niedziela, 19 lutego 2017r. VII NIEDZIELA ZWYKŁA

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Augustyn Bullmann, bracia Jerzy, Stefan, Jan, Paweł, Bronisława Syldatk
  • 08:30 Werblinia
    • + Wanda i Leon Mach
  • 10:00 Starzyno
    • + Mąż Roman Parchem, rodzice Jadwiga i Józef Kuchnowscy, brat Kazimierz
  • 12:00 Starzyno
    • + Elżbieta Maj (r. śm.)
    • + Syn Krzysztof Bizewski