Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 05.02.2017r.

Poniedziałek, 6 lutego 2017r. Św. Paweł Mika i Towarzysze

• W intencji parafian
  • 18:00 Starzyno
    • + Halina Kołodzik (r. śm.)

Wtorek, 7 lutego 2017r.

• W intencji parafian
    • + Mąż Rafał Sluzewski

Środa, 8 lutego 2017r. NOWENNA

• W pewnej intencji
  • 17:00 Werblinia
    • NOWENNA
    • NOWENNA

Czwartek, 9 lutego 2017r.

• + Małgorzata Orzeł, z rodziny Hebel
    • + Augustyn i Leokadia Marzejon, Alfons Drzeżdżon

Piątek, 10 lutego 2017r.

• + W intencji parafian
  • 18:00 Starzyno
    • + Mąż Lucjan Jaffke (r. śm)

Sobota, 11 lutego 2017r. MB z Lourdes / Dzień Chorych

• 10:00 Starzyno
    • + Józef Kromlicki
  • 17:00 Werblinia
    • + Biskup Andrzej Śliwiński i ks. Władysław Żakowski
  • 18:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Zygmunt Jankowski, ojciec Franciszek Kreft, brat Rafał, ciocia Prakseda

Niedziela, 12 lutego 2017r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

• + Miranda Czechowska, zmarli z rodziny
  • 08:30 Werblinia
    • + Leon Harms, Stefania i Leon Harms
  • 10:00 Starzyno
    • + Elżbieta Pieper (r. śm. i dn. ur.)
  • 12:00 Starzyno
    • + Rodzice Elżbieta i Jan Muza