Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 29.01.2017r.

Poniedziałek, 30 stycznia 2017r.

• 18:00 Starzyno
    • + Żona i matka Stefania Muza (7 r. śm.)

Wtorek, 31 stycznia 2017r. Św. Jan Bosko

• + Michał, Otylia i Stefania Zielke

Środa, 1 lutego 2017r.

• W pewnej intencji
  • 17:00 Werblinia
    • NOWENNA
    • NOWENNA

Czwartek, 2 lutego 2017r. Ofiarowanie Pańskie / MB Gromniczna

• 10:00 Starzyno
    • + Halina Rompa, rodzice Jan i Stefania, teściowie Władysław i Jadwiga, bracia Stefan i Roman Parchem
  • 17:00 Starzyno
    • + Małgorzata i Władysław Gaffke, z rodziny Gaffke i Konke

Piątek, 3 lutego 2017r. Św. Błażej

• + W intencji parafian
  • 16:00 Werblinia
    • + Rodzice Blandyna i Brunon, Mąż Jerzy i brat Brunon
    • Do MB dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Krystyny i Gerarda w rocznicę ślubu

Sobota, 4 lutego 2017r.

• W pewnej intencji
  • 18:00 Starzyno
    • + Mąż Mirosław Dettlaff (r. śm.)

Niedziela, 5 lutego 2017r. V NIEDZIELA ZWYKŁA

• 07:00 Starzyno
    • + Jan, Franciszek Adrian, Franciszek, Elżbieta, Anna, Gerard i Apolonia Pulczyńscy
  • 08:30 Werblinia
    • + Jan Radtke (dn. ur.)
  • 10:00 Starzyno
    • + Matka Jadwiga Klein (5 r. śm.)
  • 12:00 Starzyno
    • + Magdalena (r. śm.) i Jan Kaczykowscy